Hakkımızda

Saha Uygulamaları ile Yerinde Tanıt
Doğrudan Tecrübelendir

Ürünlerimizin tamamının uygulamalarında birebir saha çalışmaları ile üreticilerimize tecrübelerimizi aktardık. İhtiyaçlarını yerinde gördük

Saha Uygulaması

500+

Ürün çeşitlendirmesnde sahada gördüğümüz ihtiyaçları gidermek, sorunlara pratik kalıcı çözümler üretmek ilk önceliğimizdir.

İhtiyaca Uygun Çözüm
Kazancı Arttırır

Misyon

Ülkemizin dünyada pazarlarında söz sahibi olması, üreticilerimiz refah seviyesinin yükselmesi için faaliyet gösteren grup firmayız.

Vizyon

Sektörümüzde ülkemizin dünya pazarlarından daha çok pay alması, sektörün lideri olması ve bunları yaparken tüm müşterilerimize kaliteli, daha az işçilik ile çok daha yüksek kazanç sağlamak için var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz.

Hakkımızda

Ülkemizin dünyada pazarlarında söz sahibi olması, üreticilerimiz refah seviyesinin yükselmesi için faaliyet gösteren grup firmayız. 2000 yılında Vizyonled led Ekran Sistemleri ile ticari hayatımıza başladık. 2018 Bolworm Bolgübsan Bolu Gübre San. ve Tic. Ltd. Şti. ni kurduk. 2019 yılında Bolvit markalı tüm hayvan guruplarına yem katkı ürünlerini portföyümüze kattık. Grup şirketlerimiz ile, doğaya, çevreye ve faydalı hiçbir canlıya zarar vermeyen teknolojisi yüksek ve pazarda olmayan, doğal ve mikroorganizma içerikli ürünlerin üretim ve pazarlamasını yapıyoruz. Günlük sekiz saatlik çalışma ile yıllık 12.000 Ton üretim kapasitemiz bulunmaktadır. Türkiye de 110 noktanın üzerinde bir satış ağına sahip iken, yurt dışında 20 farklı ülkede ürünlerimiz satılmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız ile satış öncesi ve sonrası 7/24/365 müşterilerimiz ile anında ilgilenen, çözüm odaklı bir yapıya sahibiz. Sektörümüzde ülkemizin dünya pazarlarından daha çok pay alması, sektörün lideri olması ve bunları yaparken tüm müşterilerimize kaliteli, daha az işçilik ile çok daha yüksek kazanç sağlamak için var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz.

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.